כף חלוקה

כיצד לבחור את כפית החלוקה הטובה ביותר למטבח שלך

סקופים הם כלי מטבח המשמש לגריפת מוצקים, כגון אורז, קמח וסוכר. סקופים משמשים גם למדידת חומרים יבשים.

ישנם סוגים רבים של סקופים הזמינים בשוק כיום. הם משתנים בגודל ובצורה. לסקופים מסוימים יש ידית גומי או פלסטיק ואילו לאחרים יש ידית עץ. כמה דוגמאות לסקופים הם:

– – סקופר מנירוסטה עם ידית ארוכה, מושלם לאפייה ובישול;

– – סקופ נירוסטה עם ידית ארוכה במיוחד נוחה לשימוש;

– – כוס מדידה מפלסטיק עם פיית מזיגה וסימוני מדידה בצד

בחירת כף ההגשה הטובה ביותר אינה קלה כפי שזה נשמע. ישנם הרבה גורמים שנכנסים להחלטה הזו ואתם צריכים להיות מודעים אליהם לפני ביצוע רכישה.

הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון הוא החומר שממנו עשויה הכפית שלך. החומרים הנפוצים ביותר לכפות הם נירוסטה, נחושת, סיליקון ועץ.

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא גודל הכפית שלך. כפיות הגשה מגיעות בגדלים רבים ושונים אז אתה צריך למצוא אחת שתתאים לכמות האוכל שאתה רוצה להגיש איתה.

גורם נוסף בבחירת כפית ההגשה שלך הוא האם אתה רוצה משהו דקורטיבי או פרקטי. אם אתה רוצה משהו דקורטיבי אז יש הרבה אפשרויות זמינות כגון קערות נחושת וכפות דקורטיביות עם חריטות עליהן. אם אתה מחפש משהו יותר פרקטי אז יש הרבה אפשרויות זמינות כמו כפות בישול מסיליקון או כפות הגשה מנירוסטה

לבסוף, אם אתה מחפש

מהי כפית חלוקה ומהם השימושים השונים שלה?

כף חלוקה היא כלי מטבח המשמש ליצירת מנות שוות בכלים. ניתן להשתמש בו כדי למדוד את כמות האוכל שאמורה להיכנס לכל מנה ולוודא שאתם מגישים את אותה כמות לכל אדם.

כפית מחלקה היא גם דרך מצוינת להגיש ארוחה במנות, כמו בארוחת ערב. אתה יכול להשתמש בו כדי לחלק את המנות ולוודא שכל מנה מוגשת בפרופורציות שוות לכל האורחים שלך.

כפית חלוקה שימושית גם לבישול כאשר רוצים להכין סוגים שונים של מאכלים בבת אחת, אבל לא רוצים שכולם יתערבבו יחד. אתה יכול להשתמש בו ככף מרכיבים או משימות מטבח אחרות שבהן אתה צריך מדידה מדויקת.

כף חלוקה היא כלי מטבח המשמש לחלוקת מזון למנות. זה יכול להיות עשוי מתכת, פלסטיק או עץ.

כף החלוקה הטובה ביותר היא זו עם ידית ארוכה וקערה עמוקה. סוג זה של כפיות יאפשר לך לגרוף את האוכל ללא צורך להשתמש בידיים.

ישנם שני סוגים של כפיות:

– כפיות עץ

– כפיות מתכת

כפות עץ משמשות בעיקר בבישול וערבול של רטבים, בעוד שכפות מתכת משמשות בעיקר לטעימת מזון ולהגשתו.

דרכים יוצאות דופן להשתמש בכפית חלוקה בחיי היומיום

כף מדידה היא כלי מטבח חיוני שיכול לשמש למגוון דברים. זה יכול למדוד מרכיבים, לערבב מרכיבים, ואפילו לערבב כל בוצה בתחתית הסיר שלך.

בחלק זה, אדון כיצד למדוד עם כפית מדידה.

אתה יכול להשתמש בכף מדידה כדי למדוד נוזלים, מוצקים ואפילו גזים.

אם אתם אופים, חשוב למדוד בצורה מדויקת כדי שהאוכל שלכם ייצא כמו שאתם רוצים. אם אתם מבשלים, חשוב לא להגזים או לתבל את המנה.

אז כמה זה 1/4 כוס?

1/4 כוס = 2 כפות (1 כף חמאה)

2 כפות = 1 אונקיה