ינון אריאלי קורס

צד טוב מאוד של אוניברסיטת קיימברידג ', המציע משאב פתוח להכשרת מורים. האתר מציע מגוון רחב של משאבים חינוכיים נבדקים ומאורגנים, כולל הוראה וספרי לימוד. דף זה מספק מידע רב על היסטוריית החינוך בארצות הברית וכן על המצב הנוכחי של מערכת החינוך.

אתר טוב מאוד של אוניברסיטת קיימברידג ', המציע מגוון רחב של משאבים חינוכיים למורים, סטודנטים וסטודנטים בבריטניה.

אתר טוב מאוד המציע מגוון רחב של חומרים ומשאבים לביקורת עמיתים

כדי לעמוד בהיקף והרצף של קורסים רבים. שירות זה פותח על ידי צוות מומחים בתחום זה, בחסות קהילת החינוך הבינלאומית. ישנם מספר קורסים באנגלית, צרפתית, ספרדית, סינית, ערבית, עברית, יוונית וערבית.
עבור עוד מידע בתחום של ינון אריאלי קורס עליך לגשת לאתר israelhayom.co.il

Teach

הוא ארגון ללא מטרות רווח המספק משאבים חינוכיים לכל אחד, בכל מקום, בחינם, ומעניק למחנכים את האפשרות להשתמש בהם, לבצע רמיקס, לתרום ולשתף אותם. מקורות ופורמטים של קורסים כוללים מגוון רחב של קורסים באנגלית, צרפתית, ספרדית, סינית, ערבית, עברית, יוונית וערבית. הוא נבדק על ידי עמיתים, קל להורדה וזמין לתלמידים, מורים, הורים, אנשי חינוך וסטודנטים מכל מוסד להשכלה גבוהה. אוצר משאבים לסטודנטים ולמורים מכל הרמות, החל מהתיכון ועד המכללה.

בסוף השבוע נפגשנו בגן הבוטני של UCLA עם ארוחת צהריים ארוזה ומחברת מלאה בשירים שכתבנו במהלך השבוע

ישבנו יחד והיינו חלק מאחד האירועים הספרותיים החשובים בתולדות לוס אנג'לס. האחרון שהיה מגפה אישית היה הרומן של סופר שלימד ב- USC, והיינו שני התלמידים היחידים בכיתה שלנו.

מעולם ההוראה לא הרגישה כל כך כמו לחיות בעולם כמו היום, ואני כל כך אסיר תודה להיות חלק מהעולם הזה.

אריאלי לימד

במשך שבע שנים בתיכון הימלפרב בירושלים, שם הפך לחבר במועצת התלמידים ונשיא בית הספר. למרות שהמוטיבציה הזו התאימה לו להמר השוק, הוא כבר חשב לשרת במערכת הביטחון לפני שפרצה האינתיפאדה הראשונה בשנת 1987 והחל בהימור השוק שלו באמצע 1988. הרשות התרשמה בעליל מאריאליס גאלה, הסכימה הרשות; הוא הועלה למפקד כוח אדם בירושלים והסביבה, מה שהבטיח את קידומו לרמטכ"ל ולאחר מכן לסגן הרמטכ"ל.

חשובה כמו תרומתה המדעית

שרון הייתה מנטורית אכפתית, והיא דיברה איתי בסקרנות אמיתית לחלוטין ולא נועדה להראות. בישיבות סגל היא תמיד שאלה שאלות קשות שקראו תיגר על כולנו לבחון את ערכינו ולבדוק את שלמותנו. קיבלתי את הדירוג הגבוה ביותר האפשרי ואני בטוח שזה נבע מההוראה והסמינרים שלה שנמשכים עד עצם היום הזה.

הייתי צריך להתנהג מאז שפגשתי אותה בשנות השבעים, אבל חונכתי לדעת שהיא תהיה איתי עוד שנים רבות, ועל כך אני אסירת תודה.

ביליתי הרבה קיץ כאן באירלנד בהוראה משותפת ובמהלך השנים למדתי להכיר את שרון כתמיד חם לב

מצחיק וחכם. שמעתי עליה הרבה סיפורים בזמן שביליתי שעות רבות במשרדה בזמנים קשים בבית הספר לרבנים. היא תמיד הייתה כל כך חמה ונדיבה עם המשוב שלה, אבל פגשתי אותה במשרד שם היא לקחה זמן להתעדכן לפני שחזרה למחשב שלה.